Cunda

Cunda için 33 Kişi Online

İletişim   |   + Tesis Kayıt
Bu tesisi
10.760
kişi inceledi

CUNDA KÖRFEZ RESTAURANT

Cunda Popüler Mekanlar
CUNDA KÖRFEZ RESTAURANT
MUTLU KÖY NOSTALJİ KÖY SOFRASI

Cunda Popüler Mekanlar
Cunda Aquapark
Cunda Beach Clup
Cunda Cafe ve Çay Bahçeleri
Cunda Disco ve Barlar
Cunda Eğlence Mekanları
Cunda Kahvaltı Mekanları
Cunda Piknik Yerleri
Cunda Restaurantlar
Cunda Tekne Turları

Cunda Etkinlikleri

CUNDA KÖRFEZ RESTAURANT
  • Cunda Körfez Restaurant
  • Mezelerimiz
  • Cunda Körfez Restaurant
  • Cunda Körfez Restaurant
  • Cunda Körfez Restaurant
Direkt tesis telefonudur
0 (266) 327 33 66  /  0 (555) 504 56 83

Mesaj Gönder    Yorum Ekle

KISACA CUNDA KÖRFEZ RESTAURANT

Vazgeçilmez Lezzet Adresiniz

1986 yılında Cunda Adasında İlk kez servis sektöründe çalışmaya başladım. Servisin tüm kademlerinde değişik işletmelerde yıllarca çalıştım sonra 2010 yılında bugünde işletmeciliğini yaptığım Cunda Körfez Restaurantı açtım.

Restaurantımızı açarken öncelik olaak sahilin kalabalıklığından uzakta daha sakin ve tarihle iç içe bir ortam olmasına özen gösterdim. Misafirlerimizin kendileri ile baş başa kalabileceği, Cunda'nın tarihi atmosferini daha fazla hissedecekleri bir ortam olması bizim için önemliydi. Tüm bu düşünceler ışığında yaklaşık 150 yıllık geçmişi olan Rumlardan kalan bu tarihi binayı kiraladım. Özüne dokunmadan küçük dokunuşlarla fonksiyonelliğini artırdım. Kışın tarihi binamızın üst katında şömine başında veya Bahçemizde şömine başında misafirlerimize hizmet sunuyoruz.

İşletme olarak misafir memnuniyeti odaklı hizmet sunuyoruz. Belirli aralıklarla misafirlerimiz ile iletişime geçip onların beklentilerini öğrenip artı ve eksilerimizi değerlendirerek %100 misafir memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz. 

Mutfağımızda Cunda ve Girit Mutfağı ağırlıklı olarak ön plana çıkıyor. Lezzeti arttırmak için bazı sebzeleri kendimiz yetiştiriyoruz. Böylece daha organik ve daha lezzetli tatlar yaratma şansımız oluyor. Doğadan toplanan otları ise mümkün mertebe satın almak yerine kendimiz toplamaya çalışıyoruz. Böylece toplanan otları günlük olarak değerlendirme şansına sahip oluyoruz.
Mutfağımızda Cunda Mutfağı dışında Anadolu Mutfağının da belli başlı lezzetlerini sunuyoruz. Tüm bu tatların yanına ustalarımızın kendi spesiyallerini de eklediğimizde misafirlerimize oldukça geniş bir menü yelpazesi sunuyoruz.

Müşteri memnuniyetini sürekli kılabilmek için kadromuzu mümkün olduğunca değiştirmiyoruz. Bugün serviste benimle beraber yer alan arkadaşlarım işletmeyi ilk açtığımız gün benimle beraber başlayan ve servis alanında kendini ispatlamış arkadaşlarımızdır.
Başarıya giden yolun misafir odaklı çalışmak, süreklilik ve özveri olduğunu unutmadan hizmet sektöründe kendimize yer edinmeye çalışıyoruz. Bugüne kadar bizleri yalnız bırakmayan misafirlerimize çalışma arkadaşlarımıza saygılarımı sunuyorum.

CUNDA KÖRFEZ RESTAURANT NEREDE ?

Namık Kemal Mahallesi Belediye Blk. No:17 Cunda Adası

CUNDA KÖRFEZ RESTAURANT'TA NE YENİR ?

Cunda Körfez Restaurant yıllardır Cunda Adasında Servis alanında hizmet sunan Salih Doğan Ustanın birlikte açmış oldukları bir işletmedir. Salih şef yılların birikimini servise yansıtırken Adanın önde gelen ustaları tecrübelerini eşsiz Ege mutfağı mezeleri ve deniz ürünleri ile sizlere sunmaktadır

Deniz börülcesi, brokoli salatası, midye dolma, lakerda, kalamar salatası, karides salatası, ahtapot salatası, deniz ürünleri kokteyl gibi zengin ürünlerinden oluşan mezeler. Midye tava, kalamar tava, karides bademli, kalamar ızgara, kalamar dolma gibi nefis ara sıcaklar, günlük balık çeşitleri, balık yemek istemeyenler için ızgara çeşitleri ve küçük misafirlerimiz için Çocuk mönüsü olarak da köfte ve balık köfte sunulmaktadır.

Cunda Körfez Restaurant ailenizle , misafirlerinizle , huzur duyacağınız , birbirinden lezzetli deniz ürünleri yiyebileceğiniz bir mekan.

Balık restaurant   Alkollü restaurantlar   Tava ciğer   Alabalık restaurant   Toplantı mekanları   Et mangal   Restaurant  

Adres: Namık Kemal Mah. Belediye Blk. No:17 Cunda, Ayvalık Balıkesir

Daha önce bu mekan'a gittiniz mi? Deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

      

Cunda Makalelerinden Seçmeler
Cunda Tarihi Yel Değirmeni Cunda Tarihi Yerler Cunda Sokakları Cunda Deniz Suyu Nasıl
Cunda Tarihi Yerler Cunda Evleri Cunda Tarihi Yel Değirmeni Taksiyarhis Kilisesinin Bilinmeyenleri
Cunda Adası Yaz Nasıl Geçer Cunda Adası Yaz Ayları Ayvalık Pazarı Alibey Adası
Cunda Adası Yaz Nasıl Geçer Cunda Nasıl Bir Yer Cunda Tatil Nasıl Yapılır? Cunda Ne Zaman Tatil Yapılır
Cunda Yapmadan Dönülmeyecekler Cunda Adası Ne Zaman Gidilir Cunda Yapılacaklar Ayvalık Pazarı
Cunda Önemli Başlıklar

Balnet Oteller Musait.net OtelPlus Pansiyon İş İlanları